ΕΘΝΙΚΗ ΕΟΡΤΗ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΣΧ.ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Αγαπητοί γονείς,

σας πληροφορούμε ότι, σύμφωνα με την εγκύκλιο με αρ Download The Brick Breaking Game. πρωτ. Φ10/134752/Δ1/22-10-2021 του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων,

την Τετάρτη 27 Οκτωβρίου 2021, από τις 8:30 έως τις 9:30:

α) Θα πραγματοποιηθούν εκδηλώσεις  εντός του κάθε τμήματος για την επέτειο της Εθνικής Εορτής της 28ης Οκτωβρίου, χωρίς την παρουσία γονέων Bonobono download.

β) Η παράδοση της Σημαίας από τη Διευθύντρια στον/στη σημαιοφόρο και των δύο τμημάτων της Στ΄ τάξης θα πραγματοποιηθεί παρουσία εκπροσώπων των εκπαιδευτικών και των μαθητών/τριών της Στ΄ τάξης, τηρώντας τα απαραίτητα μέτρα ατομικής προστασίας σύμφωνα με τις εκάστοτε οδηγίες του ΕΟΔΥ Download Acrobet Pro.

γ) Οι μαθητές/τριες που παρακολουθούν το Ολοήμερο Πρόγραμμα, συμμετέχουν στις εκδηλώσεις του σχολείου και αποχωρούν με τους άλλους/ες μαθητές/τριες 도미노 피자 로고 다운로드.

Επιπλέον, σας υπενθυμίζουμε ότι αύριο Τρίτη, 26/10/2021,  η προσέλευση των μαθητών /τριών στο σχολείο θα γίνει με επίδειξη της σχολικής κάρτας, αφού έχει προηγηθεί self test 24 ώρες πριν την είσοδο των παιδιών στο σχολείο Download Autocad 2018 for free.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου