ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΙΚΗ ΚΑΡΤΑ ΣΧ.ΕΤΟΣ 2021-2022

Αγαπητοί γονείς,

Τη Δευτέρα 18 Οκτωβρίου 2021 οι μαθητές/τριες θα φέρουν τη σχολική
κάρτα covid-19, την οποία δεν επέδειξαν την Παρασκευή λόγω της αναστολής λειτουργίας του Σχολείου 현대하모니체 다운로드.

Αν κάποιο παιδί δεν έκανε το self test, επειδή γνωρίζατε για τη διακοπή των μαθημάτων, θα το κάνει σήμερα Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021 솔리드 웍스 2014 다운로드. Σε κάθε περίπτωση όλοι/ες οι μαθητές/τριες θα δείξουν αρνητικό αποτέλεσμα τεστ που να έγινε από την Πέμπτη έως και αύριο 이탈리안 잡 다운로드.

Την Τρίτη 19 Οκτωβρίου 2021 οι μαθητές/τριες θα φέρουν τη νέα σχολική κάρτα covid-19, για να ομαλοποιηθεί η καταγραφή πραγματοποίησης και επίδειξης των τεστ το επόμενο διάστημα 스케치업 2016 32bit 크랙 다운로드.

Υπενθυμίζουμε ότι η Σχολική Κάρτα χρειάζεται να είναι εκτυπωμένη ή χειρόγραφη και υπογεγραμμένη it for you alive.

Η Διευθύντρια του Σχολείου

Μαρκογιαννάκη Αικατερίνη