ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΣΧ. ΕΤΟΣ 2021-2022

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι ο Αγιασμός για την έναρξη του σχολικού έτους θα πραγματοποιηθεί  τη Δευτέρα  13/09/2021 στις 8.30 π.μ Pocahontas. στο προαύλιο του σχολείου, με εκπροσώπους εκπαιδευτικών και μαθητών/τριών.

• Οι μαθητές/τριες θα προσέλθουν στις 15 χωρίς τις σχολικές τους τσάντες και θα αποχωρήσουν στις 9.15 Download Civilization 6 for free. Θα φοράνε μάσκα και θα έχουν μαζί ένα παγουρίνο με νερό.
  • Τα βιβλία θα μοιραστούν την επόμενη μέρα Gears of War.
  • Η προσέλευση και η αποχώρηση των μαθητών/τριών της Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξης  θα γίνει από την πόρτα στη Σπύρου Μερκούρη 20 Download The Apple Mavericks.
  • Η προσέλευση και η αποχώρηση των μαθητών/τριών της Δ΄, Ε΄, και Στ΄ θα γίνει από την πόρτα στην Πρατίνου 19 에밀리는 놀고 싶어 다운로드.
  • Η διενέργεια αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test) είναι υποχρεωτική για τους/τις μαθητές/τριες 윈도우10 ie11 다운로드. Εξαιρούνται τα παιδιά που έχουν ιστορικό νόσησης εντός του τελευταίου 6μήνου 러브라이브 게임 다운로드.
  • Θα πραγματοποιείται δύο (2) φορές την εβδομάδα, Τρίτη και Παρασκευή, έως και 24 ώρες πριν από την προσέλευση στο σχολείο issue of electric ity.
  • Κατ’ εξαίρεση, την πρώτη εβδομάδα λειτουργίας του σχολικού έτους το πρώτο self test χρειάζεται να γίνει έως και είκοσι τέσσερις (24) ώρες πριν την προσέλευση στο σχολείο Download cameron collage. Ο δεύτερος έλεγχος, συστήνεται να πραγματοποιηθεί την 3η ημέρα μετά τον πρώτο σύμφωνα με τη με αρ 시큐어 이레이즈 다운로드. πρωτ. Δ1α/ΓΠ.οικ. 53950/4-9-2021 (Β ́4054) ΚΥΑ.
  • Στη συνέχεια θα δηλώσετε το αποτέλεσμα στην πλατφόρμα self-testing.gov.gr  και θα εκτυπώσετε τη «Σχολική Κάρτα για Covid-19«.
  • Αν δεν διαθέτετε εκτυπωτή, συμπληρώνετε χειρόγραφη δήλωση, γράφοντας επάνω τον κωδικό του εγγράφου.
  • Η Σχολική Κάρτα συνοδεύει το/τη μαθητή/τρια, συνεπώς παραμένει στην τσάντα του/της.

Ευχόμαστε καλή και δημιουργική σχολική χρονιά με υγεία.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου